mPeira Swedish and Nordic Office

För frågor gällande våra produkter och tjänster, kontakta Jakob +46 736-199624 eller jakob@mpeira.se.
För frågor gällande administration och ekonomi, kontakta Malin +46 703-442622 eller malin@mpeira.se.

Jakob Rönnerfors
Business Manager / Organisational Coach
+46 736-199624
jakob@mpeira.se

Per-Magnus Skoogh
CEO / Management Consultant
+46 708-884554
per-magnus@mpeira.se

Malin Brus
CFO
+46 703-442622
malin@mpeira.se

 

Visit adress:
mPeira AB
Sten Sturegatan 2a
41139 Göteborg

Company reg. number:
556583-8637 

Our Dream Team

Jakob Rönnerfors
Business Manager/ Management Coach
jakob@mpeira.se
+46 763-199624

Andrea Eriksson
Digital marketing assistant
andrea.eriksson@mpeira.se
+46 707 551935

 

Per-Magnus Skoogh
CEO / Management Consultant
per-magnus@mpeira.se
+46 708-884554

Mats-Janemalm

Mats Janemalm
Management Consultant / Team Coach
mats.janemalm@mpeira.se

Anders-Nygren copy

Anders Nygren
Team Coach
anders.nygren@mpeira.se

Håkan Jegebo
Team Coach / Metrics Specialist
hakan.jegebo@mpeira.se
+46 709-225400

Mats Jegebo
Team Coach / Management Consultant
mats.jegebo@mpeira.se

Sandra Abi-Khalil
Scrum Master / Consultant
sandra@mpeira.se

Kenth Näslund

Kenth Näsström
Team Coach / Developer
kenth@mpeira.se

Tomas Insulander
Management Coach / Culture Specialists
tomas@apricotmanagement.se

 


Ole Luntang
DK CEO / Management Consultant
info@mpeira.se

 

Vi är stolta...

Vi är stolta över att få arbeta tillsammans med några av branschens vassaste och mest erfarna lean-agila organisatoriska coacher i norden. Vi som coacher är certifierade och ackrediterade av SAFe*, AgilityHealth, Scrum.Org, DSDM Consortium, DF Kompetens, Barret Value Center, DISC, NLP, itSMF, SPICE, Prince2 och många fler. mPeira är Gold Partner med Scaled Agile, SAFe* och nordisk partner med AgilityHealth

*SAFe® and Scaled Agile Framework® är registrerade varumärken av Scaled Agile, Inc.